Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE – druga edycja

Warszawskie targi Podróże

Od 6 do 8 grudnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie trwać będzie druga edycja imprezy: Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE. Pierwszą edycję Targów odwiedziło blisko 11 000 zwiedzających.

W gronie wystawców są zagraniczne ośrodki promocji krajów i regionów, także polskie regiony, biura podróży z ofertą zagraniczną i krajową, hotele, ośrodki SPA, firmy z ofertą turystyczną dla dzieci i seniorów, także agroturystyczną, ponadto przewoźnicy, firmy czarterowe, producenci i dystrybutorzy odzieży i sprzętu sportowo-turystycznego, wydawcy literatury turystycznej: przygodowej, dokumentalnej, przewodników i map oraz media.

Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE proponuję mocna i ciekawy program imprezy. Przez trzy dni, nie licząc wielu atrakcji w stoiskach wystawców, planujemy kilkadziesiąt wydarzeń towarzyszących: konferencji, paneli dyskusyjnych, szkoleń, spotkań ze znanymi podróżnikami, dyskusji i projekcji filmów a także pokazów.

Celem targów jest promocja turystyki krajowej i zagranicznej przez prezentację miejsc i ich atrakcji, ale także aktywnych form poznawania świata. Dlatego na Warszawskich Targach Turystycznych PODRÓŻE obok różnorodnej oferty wystawców, proponujemy bogaty program wydarzeń towarzyszących – inspirujące spotkania ze znanymi podróżnikami, sportowcami, autorami książek. Wytrawni podróżnicy, miłośnicy relaksu w słońcu, amatorzy zimowych szaleństw, zwolennicy rodzinnego wypoczynku, dorośli i dzieci – na Targach PODRÓŻE każdy znajdzie coś dla siebie.

Targom towarzyszyć będzie kiermasz „Książka pod choinkę”.

Kontakt:
Kinga Pisarzewska, tel +48 22 829 66 76, Ewelina Milczek, tel. +42 22 590 54 65

Strona Główna Fora Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE – druga edycja

Ten wątek zawiera 1 odpowiedź, ma 2 uczestników, i był po raz ostatni aktualizowany przez  tellom 10 lat, 3 miesięcy temu.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Autor
  Posty
 • #236

  admin
  Keymaster

  Od 6 do 8 grudnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie trwać będzie druga edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE. Pierwszą edycję Ta
  [See the full post at: Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE – druga edycja]

  #261

  tellom
  Uczestnik

  Każda jednostka, która zajmuje się dystrybucją towarów musi mieć magazyn. Jeśli mówimy o składach, mówimy także o regałach, które oferujemy na domenie regały półkowe. Wystarczy jedynie wejść, zapoznać ofertę naszej profesjonalnej jednostki gospodarczej i rozpocząć współpracę. Wtedy na sto procent składowanie nie będzie dla Państwa problemem.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć w tym wątku.